מסלול של 9 ימים ממרקש לשפצ'ואן מעבר למדבר

נסיעה לממלכת מרוקו

ממרקש לשפצ'ואן מעבר למדבר י

היום הראשון
עם ההגעה למרקש, אנו נספק לכם שירות הסעות משדה התעופה למלון למנוחה ולהכנות לתחילת הטיול (ארוחת ערב מחוץ למלון היא לא חובה).

היום השני: מרקש - קסבה של עיט בנחדו - אוארזאזאט - מיצר דיידס
אנו נאסוף אתכם בשעה 8:00 ממרקש, לכיוון אוארזאזאטה, דרך מ

עבר מרטיזנטישקה, בגובה של 2,260 מטר מעל הרי האטלס הגבוהים. בואו ליהנות מהנוף הטבעי ומהיופי של כפרי Amazigh. נבקר בקסבה של עיט בנחדו, הקסבה הגדולה ביותר במרוקו המסווגת כמורשת היסטורית של אונסק"ו (קסבה מפורסמת זו שימשה רקע ליותר מ -20 סרטים בינלאומיים). המשיכו בנסיעה לאורך אלף קסבה לפני שעוצרים בטירת מגונה, המפורסמת בזכות הורדים הדמשקניים והפסטיבל השנתי שלה במהלך חודש מאי. הגעה לבואמלנה דאדס ולבלות את הלילה בריאד (בית הארחה המקומי) או במלון מסווג עם ארוחת ערב וארוחת בוקר.

היום השלישי: בומלה דאדס - פיורדי טודגה - מדבר מרזוגה
לאחר ארוחת הבוקר בריאד, נצא מבולמנאדדס לכיוון מדבר מרזוגה ונעבור בכמה תחנות: עמק סלעי כדי לראות את תצורות הסלע "אצבעות קוף". כפרי הבוץ הברבריים העתיקים המשקיפים על העמק. - פיורדי טודגה, שם נטייל מתחת לצוק האדום, שגובהו 300 מטר. תחנת מנוחה לארוחת צהריים בארפוד וריסאני, ואז נצא למדבר מרזוגה, שם מחכים לנו גמלים. את פנינו יקבל כוס תה מדברי וצעיף מדברי לפני שנתחיל במסע הגמלים שלנו לכיוון קוטבן החולית (עראק צ'בי) בהנחיית מדריך הגמלים המנוסה שלנו, כמובן. לאחר שעה וחצי, נגיע לראש דיונות החול במרוקו לאחת השקיעות הטובות בעולם. נגיע לאוהלים הבדואים שלנו שם נאכל ארוחת ערב עם קונצרט מוסיקה מקומי של נגינה בדואית, בלינה אוהלים במדבר

היום הרביעי: מדבר מרזוגה - יער הארזים בוואדי זיז – פאס
נתחיל את היום בצפייה בזריחה, ואז נחזור בשקט על גמל בחזרה לכפר מרזוגה כדי ליהנות מהיופי הייחודי של דיונות החול. נחזור למרזוגה ואחרי ארוחת הבוקר ומקלחת חמה בבית ההארחה, נצא לפאס דרך ארכידיה לאורך עמק זיז המפואר החצוב בסלעים וולקניים, ודרך מרטיזי נטאלגם עד מידלט. עצור בכפר זיידה כדי ליהנות מברביקיו עם כוס תה מנטה לפני שנמשיך לעיר הברברו אזרו בהרי האטלס התיכון, שם נעצור לראות קופי בר ביער הארזים. לאחר מכן אנו ממשיכים ל- Ifrane, הנקרא הכפר הצרפתי מרוקו, שוויץ, ועוצרים לצלם ולשתות לפני שהגענו ללינתנו בפאס, שם נאכל ארוחת ערב וארוחת בוקר..

היום החמישי: פאס
לאחר ארוחת הבוקר בריאד או במלון, נתחיל לחקור את פאס, "העיר הרוחנית של מרוקו". נבלה את כל הבוקר בחקר העיר העתיקה וסמטאותיה; בקר ברוב האתרים בעלי העניין התרבותי וההיסטורי, כולל מסגד ואוניברסיטת קרוויייין המפורסמים (העתיק ביותר בעולם), מדרסה בו-אינניה, שזוף בורסקים ומזרקת נג'ארין. לאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור מחוץ לעיר העתיקה כדי לראות את שער הארמון המלכותי, נעבור בגטו מלה ואז נבקר בקואופרציה של כלי חרס. אחר הצהריים נעבור לאחת הטירות לחוות נוף פנורמי מדהים של כל העיר פאס. לינה באותה ריאד או מלון.

היום השישי: פאס – Chefchaouen
לאחר ארוחת הבוקר, בערך בשעה 8 בבוקר, נתחיל את טיול היום שלנו לעבר Chefchaouen (העיר הכחולה), עיר תיירותית פופולרית הממוקמת בהרי הריף, מדרום לחוף הים התיכון בצפון מערב מרוקו. העיר הכחולה היפהפייה הזו מפורסמת בזכות הבניינים המסורתיים הצבועים בכחול כהה. אנו נהנים לטייל לחקור את השווקים המציעים עבודות יד ילידיות ייחודיות.Chefchaouen הוא יעד נהדר לצילום עם הנופים הנפלאים שלו של הרי הריף. לינה במלון.

היום השביעי: Chefchaouen – קישור
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל רבאט, בירת הממלכה, המשקיפה על חוף האוקיינוס האטלנטי, שם נבקר במונומנטים החשובים בעיר, במיוחד בחזית החיצונית של הארמון המלכותי, מגדל חסן, המאוזוליאום של מוחמד. V, והקסבה של האודייאס, טירה הממוקמת במיקום אסטרטגי על הים.

יום 8: רבאט – מרקש
לאחר ארוחת הבוקר במלון בסביבות השעה 8 בבוקר, נחזור למרקש, ונעבור דרך קזבלנקה שם נעצור לביקור במסגד חסן השני. ואז אנחנו אוכלים ארוחת צהריים. המשיכו בנסיעה לכיוון מרקש, העבירו את הלילה בריאד או במלון במרקש.

יום 9: יציאה לשדה התעופה של מרקש
לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לשדה התעופה של מרקש. סוף התוכנית.