מסלול של 07 יום מרקש והחוף האטלנטי

נסיעה לממלכת מרוקו

מ מרקש והחוף האטלנטי

יום 1: מגיעים לשדה התעופה של קזבלנקה
עם ההגעה לקזבלנקה, אנו נספק לכם שירות הסעות משדה התעופה למלון למנוחה ולהכנות לתחילת הטיול.

יום 2: קזבלנקה – מרקש
לאחר ארוחת הבוקר במלון, הסיור כולל את מסגד חסן השני, המסגד העשירי בגודלו בעולם והשני באפריקה, אזור המגורים של אנפה, שכונת חבוס ומחוץ לארמון המלכותי וכיכר מוחמד החמישי. למרקש. ארוחת ערב ולינה במרקש.

יום שלישי: מרקש
לאחר ארוחת הבוקר, ניפגש עם המדריך לביקור במונומנטים החשובים ביותר במרקש, כמו ביקור במוזיאונים של איב סן לורן, בגני מיורל ובמוזיאון מרקש. אנו חוקרים גם את ארמונות באהיה ובאדי, את שוק התבלינים העתיק, את בן יוסף מדרסה ההיסטורי, את קברי סעדיה, את מסגד קוטוביה ואת גניו. אחר הצהריים נשוטט בין הסוכסים הציוריים ודרך סדנאות האומנים, לפני שנגיע לכיכר ג'מאה אל פנה המפוארת, הלב הפועם של המדינה שהופך לתיאטרון ייחודי שבו קסמי נחשים, אקרובטים, סוחרים ושורות של דוכנים מבשלים כל סוג של מעדן מרוקאי עתיק בסגנון מרוקאי טהור.לינה במלון או בריאד במרק

היום הרביעי: מרקש – מוגדור
לאחר ארוחת הבוקר, אנו יוצאים ממרקש בשמונה בבוקר ויוצאים לכיוון אסואירה. בדרכנו, תהיה לנו ההזדמנות לראות צד של עצי הארגן הגדלים רק במרוקו. נקדיש רגע לתת לך מספיק זמן לצלם את המקום. אם יתמזל מזלנו, אולי נראה כמה עזים אוכלות את עץ הארגן. לאחר מכן נבקר בקואופרטיב נשים כדי שנוכל לראות כיצד מייצרים מוצרי קוסמטיקה ושמנים מאגוזי ארגן. עם הגיענו לאסואירה נבקר ברבים מהאתרים ההיסטוריים באסווירה. אנחנו יכולים גם לטייל בעיר ולחקור את העיר העתיקה ואת גטו הנווט, ואז לבקר בנמל ולצפות בפעילות הדייגים כל יום. לאחר מכן אנו מבקרים בסקאלה, מבצר מהמאה ה -15 ששימש כמבצר העיר. בתקופות בהן הפורטוגלים ניסו לכבוש את העיר. זהו גם מיקום הצילומים של GameofThrones ותוכניות טלוויזיה אחרות. ארוחת ערב ולינה במלון או בריאד באסוויירה.

היום החמישי מוגדור אגאדיר
לאחר אכילת ארוחת הבוקר. סעו לכיוון העיר אגאדיר דרך כביש החוף, ועברו בכפר הרומנטי טאפדנה. כפר קטן זה מפורסם בשלוותו וביופיו של נופיו, הרחק מהחופים הצפופים של האזור. המסע ממשיך בכמה כפרי חוף ואז מגיע לאגאדיר.. ארוחת ערב ולינה במלון באגאדיר.

היום השישי: אגאדיר - מרקש
לאחר ארוחת הבוקר, אנו מתחילים את הסיור בביקור בנמל הדייגים ואז בקסבה המפורסם בשם אגאדיר אופלה; הקסבה העתיקה ממוקמת בגבהים של אגאדיר ומציעה נוף יוצא דופן של האוקיאנוס והנמלים. אנחנו יכולים גם ללכת לעיר החדשה אגאדיר כדי להציץ באומנים המסורתיים בסדנאות שלהם. אחרי ארוחת הצהריים, בקר בגן הציפורים ונסע למרקש. ארוחת ערב ולינה במלון או בריאד במרקש..

היום השביעי: מרקש-קזבלנקה
לאחר ארוחת הבוקר, צאו ממרקש לכיוון נמל התעופה של קזבלנקה. סוף התוכנית.